Poznaj markę

Odkryj swój ulubiony styl z FD

Vintage, loftowy, klasyczny, a może najnowsze trendy?

Niektóre style, to chwilowa moda. Inne, to ponadczasowe klasyki, które wytrzymują próbę czasu. Dywany akcentują wybrany styl, wzmacniają go i tworzą niepowtarzalny charakter wnętrza.

Nasza jakość, Twój wybór

Każdy produkt wychodzący z naszych rąk odpowiada potrzebom klienta poszukującego jakości, jednocześnie zapewniając wachlarz możliwości wyboru dla indywidualnego gustu.

Wybierz dywan i wyróżnij się stylem.

Klasyczny wzór dywanu Standard Samir krem

Nowoczesny wzór dywanu Avanti Tala krem

Motyw roślinny na dywanie Adel Sonik toffi

Geometryczny wzór dywanu Lori Gosto len

Wzór dziecięcy Funky Top Cosmic szary

Zróżnicowane kolekcje

Szeroki wybór tradycyjnych wzorów z nowoczesnymi akcentami. Niezależnie od stylu, nasze dywany są przyciągającym wzrok akcentem w każdym wnętrzu. FD to marka dla każdego.

Nasi projektanci dbają o to, by zarówno desenie, jak i kolorystyka dywanów podążały za aktualnymi trendami. Nasza oferta jest nieustannie powiększana i dopasowywana do rosnących oczekiwań klientów.

Odśwież swój dom dzięki nowościom.

Od klasycznych deseni po szalone projekty do pokoi dziecięcych i młodzieżowych. U nas znajdziesz dywan dokładnie taki, jakiego szukasz.

Kultowe modele FD

Ponadczasowe wzory, w kolekcjach od kilkudziesięciu lat.

Stawiamy na jakość. Dbamy o naszych klientów. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej przędzy oraz technologii nasze dywany są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również trwałe i komfortowe w użytkowaniu.

Przędze i struktury w dywanach FD

Najnowocześniejszy park technologiczny w Europie środkowo-wschodniej. Starannie dobrane przędze i stale rozwijany asortyment. Delikatne, lśniące odcienie, jak i wyraziste barwy. Produkowane przez nas kolekcje urzekają swoim urokiem, a unikalna mieszanka włókien zapewnia miękkość pod stopami.

Włókna polipropylenowe i poliestrowe, to podstawowe surowce do produkcji naszych dywanów. Runo cięte, pętelka, przędza fryzowana, wykurczany poliester – to wszystko, by nadać dywanom niebanalny wygląd i strukturę.

Oferowane przez nas kolekcje spełniają najwyższe standardy jakości.